کودک و رایانه :


در دنیای امروزی یادگیری مهارت های استفاده از رایانه علاوه بر نیاز بزرگتر ها به یکی از اصلی ترین نیاز های کودکان نیز تبدیل شده است . در تمامی کشور های پیشرفته دنیا آموزش های کاربردی و عملی کار با رایانه از همان سنین  ورود به مهد های کودک آغاز می شود و در دوره های تحصیلی بعدی تکمیل می گردد .

پیش دبستان و دبستان نگرش روز
  • هر چه کودکان اصول اولیه رایانه را یاد بگیرند بهتر می توانند پاسخ گوی نیازهای آینده خود باشند .
  • یکی از مهم ترین هدف های ارتقای مهارت های رایانه ای در کودکان سوق دادن آنها به سمت و سوهای جریان های مثبت و کارآمد تکنولوژی در عصر دیجیتال است.
  • شرایط امروزی بیماری کرونا و همه گیری آن بستر آموزش و استفاده از امکانات فضای مجازی را گسترش داد مطمئناٌ در شرایط پسا کرونا نیز استفاده هایی مشابه  با شرایط فعلی کماکان برقرار خواهد بود.

پس چه بهتر با آموزش مناسب در زمینه رایانه و کاربردهایی آن به ارتقای سطح توانمندی های کودکانمان کمک کنیم و بستری امن برای آموزش فرزندانمان ایجاد کنیم .

  • در روزگار فعلی رایانه یکی از اجزای جدانشدنی زندگی بشری شده است . با آموزش مناسب رایانه به کودکان آنها را از سردرگمی و اتلاف وقت در فضای مجازی دور کرده و بهره گیری هدفمند را آموزش می دهیم

در این بخش با زبان ساده مباحث پر کاربرد و لازم برای کار با رایانه را آموزش خواهیم داد . تمام تلاش  ما در این بخش از آموزش مواجه کردن بچه ها در دنیای سرشار از تکنولوژی است تا از امکانات و محتوای مناسب بهترین استفاده را داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.