موسیقی کده:


موسیقی زبان مشترک جهانیان است که به وسیله‌ی آن می‌توان احساسات و خلاقیت را ترکیب کرد و پیامی را به شنونده منتقل کرد.

هوش موسیقیایی توانایی‌ است که میزان درک فرد از صدا، ریتم، آهنگ و همچنین مهارت در ساختن یا نواختن قطعات موسیقی را  نشان می‌دهد.

هدف ما در موسیقی کده ی نگرش علاوه بر  پرورش انسانهایی موسیقیایی ، کودکانی است که مطابق با ذوق و استعدادشان توان نواختن الات موسیقی را پیدا می کنند .

پیش دبستان و دبستان نگرش روز

لزوم تقویت هوش موسیقیایی در کودکان به این دلیل است که مهارت‌های شنیداری را تقویت می‌کند و تخیل و کنجکاوی را در کودکان پرورش می‌دهد. همچنین باعث بازدهی بالاتر آن‌ها در کلاس‌های درسی مدرسه‌شان می‌شود. آموزش از طریق بازی و حرکت باعث شور و نشاط در بچه‌ها می‌شود و  بخش‌هایی از مغز که مربوط به استدلال است را توسعه می‌بخشد.

موسیقی می‌تواند مهارت ذخیره ه‌سازی اطلاعات در ذهن را تسریع کرده و باعث هماهنگی دست و چشم و ذهن و زبان شود و در عین حال حس لذت را در کودکان افزایش داده و توانایی بیان احساساتشان را پیدا خواهند کرد.

در این کلاس‌ها روحیه‌ی کار جمعی در بچه‌ها تقویت می‌شود و به واسطه‌ی ابراز وجودشان در گروه به اعتماد به نفس بالاتری دست خواهند یافت

و همچنین دانش آموزانی که آموزشهای ابتدایی موسیقی را فرا گرفته اند ، بخش هایی از  مغزشان که مربوط به زبان و استدلال است ،توسعه می یابد. دانش‌آموزانی که موسیقی را مطالعه می‌کنند، هوش فضایی بهتری نسبت به سایرین خواهند داشت زیرا این آموزش ها سبب رشد وبهبود عملکرد آن ها می شود و به آنها اجازه می‌دهد تا با دقت جهان را درک کنند . میتوانند بیشتر از لحاظ احساسی توسعه یافته واکنش نشان دهند و با همدلی نسبت به دیگر فرهنگ ها تعامل  داشته باشند و در نتیجه  عزت نفس بالاتری خواهند داشت  و در مقابله با اضطراب بهتر عمل می کنند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.