فعالیت های بین المللی نگرش:


پر واضح است که مشارکت در فعالیت های بین المللی یکی از مهارت های مورد نیاز در عصر امروز می باشد.

دبستان نگرش با ایجاد بسترهای مناسب، فرصت حضور فرزندان شما را در این عرصه فراهم ساخته و در طی این مسیر، آموزش ها و راهنمایی های لازم را توسط افراد آگاه و مسلط  فراهم می نماید.

مجموعه ی نگرش با فراهم کردن فضای مناسب برای دانش آموزان، آنها را جهت حضور در عرصه های بین المللی آماده می نماید. دانش آموزان در فضای شاد و جذابِ نگرش، در کنار معلمان خود، با زبان های گوناگون آشنا می شوند، طرز صحیحِ استفاده از تکنولوژی را می آموزند و ضمن تقویت روحیه ی پرسشگری، مهارت ابراز توانایی های خود را کسب می کنند.

پیش دبستان و دبستان نگرش روز

این فعالیت ها در چندین بخش صورت میگیرد.

۱- داستان نویسی: در بخش داستان نویسی، دانش آموزان داستان های کوتاه و بلند نوشته و در مسابقات ملی و بین المللی شرکت می نمایند.

۲هنر: از آنجاییکه برای ذهن کودکان محدودیتی نیست، مجموعه ی نگرش از این موهبت بهره برده و آموزش ها و راهنمایی های لازم را با هدف کشف و پرورش استعداد دانش آموزان فراهم می نماید. فرصت بروز این خلاقیت ها در قالب مسابقات داخلی و خارجی و در بخش های عکاسی، نقاشی، مجسمه سازی و … فراهم می شود.

۳- فعالیت های بشر دوستانه: پرورش خصلت های پسندیده از اهداف اصلی مجموعه نگرش می باشد. در این راستا دانش آموزان به طور خودجوش، به برگزاری انواع خیریه ها و کمپین های بشر دوستانه میپردازد. بدین گونه که دست سازه های خود را در قالب جشنواره، به نمایش و فروش می گذارند و عواید حاصل از آن را صرف امور خیریه می کنند. همسو با مسائل روز جهان، کمپین هایی نیز جهت آگاه سازی دوستان و بستگان خود به راه می اندازند. 

۴فعالیت های محیط زیستی: بدیهی ست که حفاظت از محیط زیست، وظیفه ی همه ماست. دانش آموزان ما در مجموعه نگرش از ابتدا با حفظ و نگهداری محیط زیست و جانداران آشنا می شوند و استانداردهای بین المللی را در مدرسه به اجرا در می آورند. به عنوان مثال در مدرسه به تفکیک زباله، بازیافت و کاشت نهال و… می پردازند.

۵آزمون های استاندارد بین المللی زبان: در نگرش، دانش آموزان پس از آمادگی در کلاس های درسی و‌ با نظارت و تشخیص معلیمن، مجموعه آزمون های Cambridge برای سطوح مختلف شرکت خواهند کرد و‌مدرک بین المللی آن را دریافت خواهند کرد.

۶آزمون های استاندارد بین المللی ریاضی: جهت آماده سازی دانش آموزان ‌در عرصه ی آموزش بین الملل، مدرسه ی نگرش، به برگزاری کلاس های آمادگی برای آزمون های ریاضی استرالیا و کاریبو، دوره های تخصصی برگزار می نماید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.