باله در مدرسه نگرش

باله تنها هدفش رسیدن به قهرمانی در یک ورزش نیست . فقط تعداد محدودی از بالرین ها به دنیای حرفه ای راه پیدا می کنند اما با  یادگیری و تمرین این هنر می توانند از نظر روحی و جسمی برای یک کودک بسیار مفید باشند .

تقویت احساس انضباط شخصی که سبب بهبود درک بالرین از هندسه ،اصول ریاضی و علوم می گردد. همچنین داشتن تمرکز کامل و مداوم باعث توسعه ی مهارت های تمرکز و اجرای دستور العمل ها می شود و با پیشرفت بالرین ها تمرکز برای درک حرکت و آگاهی از قسمت های متحرک بدن بهبود می یابد .

پذیرش انتقاد سازنده اغلب برای همگان سخت است اما با این حال بالرین ها دائماً مورد نقد مثبت قرار می گیرند و به دنبال بهبود عملکرد خود هستند و دیگر انتقاد را به عنوان یک تجربه ی منفی نمی بینند و به این تشخیص می رسند که نفعشان در گوش دادن به پیشنهادات و استفاده از آن ، در سنین پایین هدیه ی بزرگی است ، که سر منشاء مقاومت و سر سختی در برابر مسائل مختلف زندگی خواهد بود .

پیش دبستان و دبستان نگرش روز

واضح است هر چه سطح دانش آموز در اجرای تکنیک ها و داشتن مهارت ها پیشرفت کند ،اعتماد به نفس شان  بیشتر خواهد شد و ترس از اشتباه کردن و حقیر شدن در چشم دیگران به مرور بر ایشان کم اهمیت می شود .

کلاس های باله دوستی را بین کودکان افزایش می دهد زیرا از نکات مهم این هنر انجام فعالیت به صورت کار گروهی است و در صورتی در کار گروهی توفیق می یابند که تعامل سازنده و موثر را با همسالان خود در فضای کلاس داشته باشند . همچنین سبک زندگی سالم را فرا خواهند گرفت

و ما در نگرش با معجزه ی باله کودکانی با اعتماد به نفس ، دارای اندامی موزون و هماهنگ ، متمرکز ،انعطاف پذیر ،منضبط و در عین حال شاد خواهیم داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.